Погода на Кубі:

Погода у Гавані, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Варадеро, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Кайо-Коко, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Кайо-Ларго, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Сантьяго-де-Куба, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Тринидад, Куба

Яндекс.Погода
Погода в містах Куби
Мелагенін плюс (Melagenina Plus) - лікування вітіліго на Кубі.
Главная Мелагенін плюс (Melagenina Plus) - лікування вітіліго на Кубі.

Мелагенін плюс (Melagenina Plus) - лікування вітіліго на Кубі.

В Центрі гістотерапії плаценти Сentro de Histoterapia Placentaria проходить лікування вітіліго, яке розташоване в Гавані, на Кубі, полягає у застосуванні ліків під назвою Мелагенін Плюс. Ці ліки для лікування цього захворювання розроблені з людської плаценти, яка має властивості, що стимулюють вироблення меланоцитів.

Дослідження показали, що ці ліки були ефективними у 86% випадків лікування. Воно абсолютно нешкідливе, не викликає побічних ефектів і підходить для вагітних жінок, дітей та людей похилого віку.

На ефективність застосування Мелагенін Плюс впливають такі фактори: раса, вік, відсоток ураженої області, уражені ділянки тіла, час розвитку цього захворювання та правильне застосування лікування.

Лікування від вітіліго може проводиться протягом одного дня:

Пояснювальна лекція про лікування від вітіліго, спеціалізована медична консультація та початок лікування. Якщо дерматолог вважатиме за необхідне, пацієнт буде направлений на психологічну консультацію. Тренінг із застосування Мелагеніну Плюс. Розрахунок кількості ліків залежно від ступеня поверхні, ураженої вітіліго. Одержання ліків.

Факт: препарату Мелагенін Плюс немає у вільному продажу, його виписують лише після огляду та призначення лікаря.

Виробництво лосьйону Мелагенін Плюс розпочато ще 1998 року у кубинському Центрі Плацентарної Гістотерапії. Приставку "плюс" до нього додали після того, як до складу був включений хлорид кальцію, покликаний посилити вплив ліків на шкіру.

Мелагенін Плюс призначають при вітіліго, гніздовій плішивості, інших порушеннях пігментації. Речовини, що містяться в Мелагеніні, прискорюють процес відновлення кольору шкірного покриву і активізують утворення меланіну.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для дорослих та дітей. Втирається у місця з депігментованою шкірою. Рекомендується наносити препарат на всю уражену ділянку шкіри 1 раз на добу. Доза препарату залежить від площі ураження. Перед нанесенням збовтати. У середньому застосовують від 1 до 5 мл екстракту однією прийом. При застосуванні препарату немає необхідності зігрівати депігментовані ділянки шкіри інфрачервоними або сонячними променями. Вікових обмежень для дітей немає. Препарат може застосовуватись у період вагітності та лактації. Побічна дія – місцеві побічні чи системні ефекти не виявлені. Протипоказання не виявлені. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами – Кортикостероїди, псоралени, цитостатики та препарати для лікування вітіліго знижують ефективність лікування мелагеніном плюс. Ефективність лікування препаратом зменшується за наявності висипу чи інших дерматологічних захворювань. Передозування препарату практично не встановлено. Особливості застосування – суттєві ознаки покращення стану спостерігаються через 6 місяців після початку лікування. Умови зберігання - у захищеному від світла місці у щільно закритому флаконі за кімнатної температури.