Погода на Кубі:

Погода у Гавані, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Варадеро, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Кайо-Коко, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Кайо-Ларго, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Сантьяго-де-Куба, Куба

Яндекс.Погода

Погода у Тринидад, Куба

Яндекс.Погода
Погода в містах Куби
Heberprot-P: революційне кубинське лікування діабетичних виразок стопи
Главная Heberprot-P: революційне кубинське лікування діабетичних виразок стопи

Heberprot-P: революційне кубинське лікування діабетичних виразок стопи

Cuban Medical Services пропонує комплексну допомогу хворим на діабет, яка включає використання революційного препарату Heberprot-P®. Цей продукт, розроблений Центром генетичної інженерії та біотехнології, є унікальним і ефективним у лікуванні діабетичної виразки стопи, одного з найпоширеніших нервово-судинних ускладнень.

Цукровий діабет, хронічне захворювання, яке представляє зростаючу загрозу глобальному здоров’ю, спостерігає тривожне зростання за останні десятиліття. Понад 420 мільйонів постраждалих людей у всьому світі значно зросли, а смертність зросла на 70% лише за 20 років.

Щоб зупинити зростання діабету, потрібні стратегії, спрямовані на профілактику, своєчасну діагностику, моніторинг і контроль факторів ризику, а також відповідне лікування. У цьому сенсі Heberprot-P®, унікальний революційний лікарський засіб Куби, виділяється як інструмент у боротьбі з одним із найпоширеніших і страшних нейроваскулярних ускладнень діабету: діабетичної виразки стопи.

Розроблений Центром генетичної інженерії та біотехнології Геберпрот-П® є ліофілізованим продуктом, який містить рекомбінантний епідермальний фактор росту людини. Застосовуваний спеціалізованими фахівцями з Інституту ангіології та судинної хірургії та Інституту ендокринології було доведено, що це лікування стимулює грануляцію та прогресуюче загоєння, зменшує потребу в хірургічних втручаннях, мінімізує рецидиви та час загоєння, скорочує госпітальні витрати, покращує якість життя та функціонального відновлення, а також зменшити ймовірність інфікування.

Комплексна медична програма пропонує початкову оцінку, яка включає консультації з фахівцями, додаткові дослідження та процедури для підготовки ділянок для лікування ліками. Другий етап – це медикаментозне лікування, при якому проводять інфільтрацію геберпротом-П® в осередки ураження.

У світі, який шукає ефективні рішення для боротьби з діабетом та його ускладненнями, досягнення кубинської медицини пропонують надію та шлях до більш здорового життя для тих, хто страждає від цієї хвороби. Ті, хто зацікавлений у цьому лікуванні, можуть зв’язатися з Феріадо-тур для координації з Центром координації та обробки кубинського лікування в Гаване, за телефоном вказагим на сайті або  за допомогою електронної пошти [email protected]